İlanlar / Duyurular

Diğer

BALKAN ŞAMPİYONASI KAFİLE BİLGİLENDİRMESİ DUYURUSU

5 – 10 Eylül 2017 Tarihlerinde yapılacak Balkan Şampiyonası için sporcular ve antrenörlerimiz 05.09.2017 Salı günü  Tekirdağ Yelken  İhtisas Kulübü’nde buluşacaklardır.

Yarışlara katılacak Milli takım sporcularının, yol ve 6 günlük harcırahları merkezi ödeme sistemi ile kulüplerine havale edilecektir.

Takımlarımızın Tekirdağ’a intikali için Bayram trafiği de göz önüne alınarak alternatifli seçenekler oluşturulmuştur. Sporcularımızın aşağıdaki seçeneklerden hangilerini seçeceklerini acilen antrenörlerine bildirmeleri gerekmektedir :

Servis 1: 5 Eylül, 06.00 kalkış İzmir (Türkiye Yelken Federasyonu önü) – Tekirdağ

Servis 2: 5 Eylül, 08.30 kalkış Marmara Yelken – Tekirdağ

Servis 3: 5 Eylül, 09.00 kalkış, Atatürk Havalimanı – Tekirdağ

Servis 4: 5 Eylül, 09.00 kalkış, Sabiha Gökçen Havalimanı – Tekirdağ

Hangi servisin tercih edildiği acil olarak bildirilmelidir ki ona göre araç büyüklükleri ayarlanacaktır. Lütfen antrenörlerinize haber veriniz.

Mili takıma davet edilen sporcuların kendi tekne ve tüm ekipmanlarını  05.09.2017 tarihine kadar yarış alanına getirmeleri gerekmektedir.

Tekirdağ dışından tekne getirecek olan  tüm kulüplere, kulüp başına Karayolları mesafe cetvelinden belirlenecek olan gidiş-dönüş mesafesi için km başına 2,00 TL Nakliye Desteği verilecektir. Kulüplere ödenecek nakliye desteği yarış sonrası TYF tarafınca hesaplarına 2 ay içinde havale edilecektir.

Bilgi için Milli Takım Antrenörleri  ile irtibata geçebilirsiniz.

 

LASER SINIFI

Bütün sporcular kendi tekne ve malzemelerini getireceklerdir.

Utku Gönener  - 0505 665 27 12

Saruhan Çinay  - 0532 715 32 39

 

420 SINIFI

Bütün ekipler kendi tekne ve malzemelerini getireceklerdir.

Münifcan Çinay – 0546 645 90 98

 

OPTİMİST SINIFI

Marmara bölgesinden yarışa katılacak optimist sporcuları tekne ve malzemelerini kendileri getireceklerdir.

Diğer bölgelerden gelecek olan optimist sporcularının getirmesi gereken malzemeler :

  • Yelken
  • Tüm ip takımları (yedekler dahil)
  • Çamçak , padıl
  • Yeke uzatması
  • İskota, makaralar,baş ipi, arkayaka ve palanga
  • Giz baskı sistemi

Serkan Dalgacı – 0543 584 3869

 

BALKAN ŞAMPİYONASI OPTİMİST SINIFI MİLLİ TAKIM KADROSU

CAN ERTÜRK

          GÖZTEPE YELKEN KULÜBÜ

 

TANSU ERİN ŞARLAK

          İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ

 

ARDA GÖRECİ

          İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ

 

EMRE YILMAZ

          DERİNCE YELKEN KULÜBÜ

 

DEMİR DİRİK

          ARKAS ÇEŞME YELKEN  GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 

ŞAHİN PARLAK

          TURGUTREİS YELKEN  KULÜBÜ

 

MERİÇ ERDAĞLI

          TEKİRDAĞ YELKEN KULÜBÜ

 

KEMAL EGE ÖZGÜN

          B.B.BODRUMSPOR YELKEN ŞUBESİ

 

BERKE BURHAN GÜNDÜZ

          GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ

 

TURGUT GÜRBÜZ

           KARŞIYAKA YELKEN KULÜBÜ

 

LİKYA GÜNEŞ SÜMERVAL

           ARM URLA YELKEN KULÜBÜ    

MUSTAFA CAN ÖZTUNCEL               ARM URLA YELKEN KULÜBÜ

EFE GÜDER                                        İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ

KEREM AKÇA                                     MARMARA YELKEN KULÜBÜ

ONAT TAN ÖĞÜTÇÜ                          ARKAS ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

MERT AYDOĞAN                                ARM URLA YELKEN KULÜBÜ

BULUT ÇANAKÇI                                İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ

GÜRKAN ARSAN                                MARMARA YELKEN KULÜBÜ

FİRDEVS YEĞİN                                 İSKENDERUN YELKEN KULÜBÜ

BİLGE NUR YAZICI                             TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ

OKYANUS ARIKAN                             ARM URLA YELKEN KULÜBÜ

İ. DOĞA DEMİREL                               MARMARA YELKEN KULÜBÜ

ASLI AKBENİZ                                     GÖZTEPE YELKEN KULÜBÜ

İREM SÜTLÜ                                       İSKENDERUN YELKEN KULÜBÜ

SELİN YILMAZ                                    İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ

ELMAS GÜL KOCA                             İSKENDERUN YELKEN KULÜBÜ

FAHRİ CAN TATLICAN                       GÖZTEPE YELKEN KULÜBÜ

KUZEY KUMLALI                                GÖZTEPE YELKEN KULÜBÜ

CANSIN ÜNDEYOĞLU                       ARKAS ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 

BALKAN ŞAMPİYONASI LASER 4.7 SINIFI MİLLİ TAKIM KADROSU

YİĞİT YALÇIN ÇİTAK                             TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ

DORUK DEMİRCAN                              ARKAS ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

BERK EMİL                                            ARKAS ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

OSMAN SANLI                                      B.B. BODRUMSPOR YELKEN KULÜBÜ

TAN EMİL                                              ARKAS ÇEŞME YELKEN GENCLİK VE SPOR KULÜBÜ

SARP İŞMAN                                        İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ

ECE ASYA İKİZLER                              GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ

ZEYNEP TUNCALI                                KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ

ZÜLAL ALEV ERKAN                           TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ

ZEYNEP BERİN GÖL                           MARMARA YELKEN KULÜBÜ

BERKAN GEDİK                                   GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ

TARHAN ÖĞÜTÇÜ                               ARKAS ÇEŞME YELKEN GENCLİK VE SPOR KULÜBÜ

DARIO DENİZ ERGÜN                         FENERBAHCE SPOR KULÜBÜ DOĞUŞ YELKEN ŞUBESİ

 

BALKAN ŞAMPİYONASI LASER RADIAL SINIFI  MİLLİ TAKIM KADROSU

İLAYDA VEZİROĞLU                             FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ DOĞUŞ YELKEN ŞUBESİ

AYŞENUR ORHAN                                TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ

ZEYNEP SU NAİLOĞLU                        MARMARA YELKEN KULÜBÜ

ALP BALTALI                                          İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ

UMUT EFE ALPKOÇAK                         KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ

YILKAN TİMURŞAH                               ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

EFE AĞAN                                             B.B. BODRUMSPOR YELKEN ŞUBESİ

CAN DİLİKOĞLU                                   GALATASARAY SPOR KULÜBÜ

BERK DEMİRKIRAN                              ADANA YELKEN KULÜBÜ

CANBERK METE                                   HEYBELİADA SU SPORLARI KULÜBÜ

GÖKTUĞ GÜLTEKİN                             MARMARA YELKEN KULÜBÜ

KEREM ATEŞ                                         İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ

 

BALKAN ŞAMPİYONASI LASER STANDARD SINIFI  MİLLİ TAKIM KADROSU

MEHMET DURAN DİNÇ                         GALATASARAY SPOR KULUBÜ YELKEN ŞUBESİ

ALİ FUAT YUVALI                                   GALATASARAY SPOR KULUBU YELKEN ŞUBESİ

 

BALKAN ŞAMPİYONASI 420 SINIFI MİLLİ TAKIM KADROSU

ARMAN TIHMINLIOĞLU

FERİT ARMAN ÇAVDAR

SOLO YELKEN KULÜBÜ

DENİZ SALTIK

AYLİN TEZOL

GÖKOVA YELKEN KULÜBÜ / ARKAS ÇEŞME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

RASİM YAŞAR

KAAN PARLAS

ARM URLA YELKEN KULÜBÜ

ALÇİN SUBAŞI

EGE ÇİKOĞLU

ARM URLA YELKEN KULÜBÜ

BEGÜM BÖKE

ZEYNEP KOÇYİĞİT

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ DOĞUŞ YELKEN ŞUBESİ

EFE AKTAŞ

CEM SERT

KARŞIYAKA YELKEN ŞUBESİ

UTKU ALKAN

TAN TÜNAY

ARM URLA YELKEN KULÜBÜ

İDA AYNIMAH DEMİR

DOĞA DENİZ ÇIKMAN

İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ

KEREM ONAT TEKİN

SELÇUK TÜRKER

İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ

ATAHAN BÖKE

OKAY AKSUN

GÖZTEPE YELKEN KULÜBÜ

EFE TULÇALI

DERİN ÖNER

ERA BODRUM YELKEN KULÜBÜ

 

TÜRKİYE YELKEN FEDERASYONU



Yayınlanma Tarihi: 26/08/2017 14:45