Duyurular

Diğer

Eğitmen Vize Başvuru Duyurusu

Değerli Öğretici / Eğitmenlerimiz,

Türkiye Yelken Federasyonu Öğretici / Eğitmen Talimatı’nın vize usullerini düzenleyen 12. Maddesi’ne göre Öğretici/Eğitmen belgelerinin 2 yılda bir vizelenmesi gerekmektedir.

Buna göre; belgesi 2 yılı tamamlamış olan eğitmenlerimizin kademe ayırt etmeksizin vizelerini yaptırmaları gerekmektedir.

2019 yılında, vizesi olmayan eğitmenlerin görev yapmalarına ve bir üst kademe eğitmen kursuna katılmalarına izin verilmeyecektir.

Belgelerinizi vize ettirebilmeniz için;

A- Son 1 yıl içerisinde herhangi bir kademede TUYEP kursunda eğitmen olarak görev almış olduğunuzu veya halen çalıştığınızı belgelemek (görev yaptığınız kurumdan imzalı) ve/veya Eğitmen kademesi kurslarında son 1 yıl içerisinde eğitmen olarak görev almış olmak;

B- Federasyonun belirlediği eğitmen vize ücretini (2018 yılı için 200 TL) yatırdığınızı gösteren makbuz/dekont ibraz etmek; ve

C- Eğitmen Vize Formunu doldurmak ve Federasyonun egitim@tyf.org.tr e-posta adresine göndermek.

Yukarıdaki A maddesinde belirtilen kriterlere uymayan eğitmenlerin belgelerini vize ettirebilmeleri için;

Federasyonun, başvuru sayısına göre 4 Aralık 2018 Salı günü eş zamanlı olarak İstanbul, İzmir, Adana, Muğla ve Sinop illerinde açmayı planladığı Eğitim Seminerlerinden birine katılmaları ve Federasyonun belirlediği eğitmen vize ücretinin yatırıldığını gösteren makbuz/dekont ibraz etmeleri gerekmektedir.

4 Aralık 2018 Salı günü yapılacak olan seminere katılabilmek için en geç 13 Kasım 2018 Salı gününe kadar Eğitmen Vize Formunu doldurup, hangi ilde kursa katılmak istediklerini belirtip, egitim@tyf.org.tr e-posta adresine göndererek başvurmaları gerekmektedir.

Dosya Eki: Ek-A-egitmen-vize-basvuru-formu.doc

 

TÜRKİYE YELKEN FEDERASYONUYayınlanma Tarihi: 23/10/2018 16:31