Tyf Optimist Milli Takım Aday Kampı İlanı Duyurusu
Türkiye Yelken Federasyonu 2018 Faaliyet Programı’nda yer alan TYF Optimist Milli Takım Aday Kampı 11 - 17 Şubat 2018 tarihleri arasında TYF Çeşme Paşalimanı tesislerinde gerçekleşecektir.
Kamp 11 Şubat 2018 saat 11:00’de başlayacak, 17 Şubat saat 16:00 itibari ile sona erecektir.
İzmir ilinden kampa katılacak sporcular kendi tekne ve malzemelerini getireceklerdir. İzmir ili dışından gelecek sporcuların tekneleri (güvenlik balonu dahil), direk takımları, salma ve dümenleri Türkiye Yelken Federasyonu tarafından verilecektir.
Sporcuların yanlarında getirmeleri gereken malzemeler;
Yelken,
Giz baskı istemi, arka yaka, palanga, gırcala ,rüzgar gülü,
İskota ve makaralar,
Kelepçe,
Yeke uzatması,
Çamçak ve padıl,
Baş ipi,
Yeke uzatması,
Kişisel deniz kıyafetleri,
sporcular tarafından getirilecektir.
Sporcuların, kara antrenmanlarına uygun spor kıyafetleri de getirmeleri gerekmektedir.
Konaklama İzmir/Çeşme TYF Paşalimanı Tesisleri’nde gerçekleşecektir.
Tyf Optimist Milli Takım Aday Kampı,
Milli Takım Antrenörü Serkan DALGACI
Kulüp Antrenörleri,
1) Harun Çelik
2) Seda Erdem
3) Bilgehan Türkmen
gözetiminde gerçekleştirilecektir.
Sporcuların ve kulüp antrenörlerinin yol ücretleri ilgili mevzuat çerçevesinde mesafelere göre TYF tarafından merkezi ödeme yapılmak suretiyle karşılanacaktır.
KAMP KADROSU
Mustafa Can Öztuncel Ali Rıza Mete Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü
Sabri Kerem Erkmen Fenerbahçe Doğuş Yelken Şubesi
Alp Namdar Ali Rıza Mete Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü
Mert Aydoğan Ali Rıza Mete Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü
Demir Dirik Arkas Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü
Tahir Balçık Marina Dragos Yelken Kulübü
Bulut Çanakçı İstanbul Yelken Kulübü
Berke Burhan Gündüz Galatasaray S.K. Yelken Şubesi
Turgut Gürbüz Karşıyaka Yelken Spor Kulübü
Kuzey Kumlalı Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi
Sinan Emre Saygılı Galatasaray S.K. Yelken Şubesi
Kemal Ege Özgün B.B. Bodrum Spor Kulübü Yelken Şubesi
Meriç Erdağlı Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü
Gürkan Arsan Marmara Yelken Kulübü
Can Ertürk Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi
Emre Yılmaz Derince Yelken Kulübü
Okyanus Arıkan Ali Rıza Mete Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü
Elmas Gül Koca İskenderun Yelken Kulübü
Bilge Nur Yazıcı Turgutreis Yelken Kulübü
Karya Başaraner Ali Rıza Mete Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü
Nehir Güzeltuna Fenerbahçe S.K. Yelken Şubesi
Derin Açal Fenerbahçe S.K. Yelken Şubesi
Kumsal Ulaş Fethiye BLD. S.K. Yelken Şubesi
Nazlı Erden Marmara Yelken Kulübü
Firdevs Yeğin İskenderun Yelken Kulübü
Aslı Akbeniz Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi
TÜRKİYE YELKEN FEDERASYONU