Haberler 12. Geleneksel Haliç Yelken Yarışları’nda ödüller sahiplerini buldu

Diğer

12. Geleneksel Haliç Yelken Yarışları’nda ödüller sahiplerini buldu


Optimist ve Laser 4.7 sınıflarında 8 kulüpten 60 sporcunun katıldığı Hasköy Sahili’nde gerçekleştirilen Geleneksel Haliç Yelken Yarışları’nda startı Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan verdi. 

Optimist Genel kategorisinde Fenerbahçe Doğuş Yelken’den Deniz Ergun birinci, Derin Selanik ikinci ve Zeynep Çocur da üçüncü oldu. Optimist Kızlar kategorisinde Fenerbahçe Doğuş Yelken’den yine Deniz Ergun birinci ve Zeynep Çocur ikinci olurken Beyoğlu Yelken Kulübü’nden Dilruba Demirci üçüncü sırayı aldı.

Optimist Junior kategorisinde, Fenerbahçe Doğuş Yelken’den Zeynep Çocur birinci, Can Çocur ikinci ve Pamir Sinan Yıldızel de üçüncülüğü elde etti. Optimist Küçük Kızlar kategorisinde Fenerbahçe Doğuş Yelken’den Zeynep Çocur birinci, Zeynep Ela ikinci, Zeynep Kariş de üçüncü oldu. Optimist Junior Erkekler kategorisinde Fenerbahçe Doğuş Yelken’den Can Çocur birinci, Pamir Sinan Yıldızel ikinci ve Asilkan Öğüt de üçüncü oldu. 

Laser 4.7 Genel kategorisinde İstanbul Yelken Kulübü’nden Çağla Gönül Dallı birinci sırayı alırken Beyoğlu Yelken Kulübü’nden Melih Can Aydın ikinci ve İstanbul Yelken Kulübü’nden Celal Üstel üçüncü sırada yer aldı. Laser 4.7 Kızlar kategorisinde İstanbul Yelken Kulübü’nden Çağla Gönül Dallı birinci, İpek Boyacıoğlu da ikinci oldu. Laser 4.7 Junior kategorisinde ise Beyoğlu Yelken Kulübü’nden Melih Can Aydın birinci, İstanbul Yelken Kulübü’nden Selçuk İlhan Emik ikinci ve Burak Erpolat üçüncülüğü elde etti.

 

TÜRKİYE YELKEN FEDERASYONUYayınlanma Tarihi: 12/05/2018 07:55