Haberler Arazi Sorunlarına İlişkin Kulüplerle Toplantı Yapıldı.

Diğer

Arazi Sorunlarına İlişkin Kulüplerle Toplantı Yapıldı.


Türk Yelkenciliğinin gelişimi için en büyük engellerden birisi olan yelken kulüplerimizin arazi sorunlarına ilişkin olarak Çeşme/İzmir’de bir bilgilendirme toplantısı yapıldı.

 

Çeşme’de devam eden Türkiye Yelken Şampiyonası vesilesiyle İzmir’de bulunun ve toplantıya iştirak eden çeşitli kulüp yöneticileri ile Arazi Sorunları Komitesi ve Federasyon Yetkilileri arasında bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

 

Toplantıda; 29 Mart 2017 tarihinde Federasyon sitesinde ilan edilen Arazi Sorunları Çözümleri Anket Formu Arazi Sorunları Komitesi Başkanı Av. Tunç Lokum tarafından kulüplere detaylı olarak açıklandı.

 

Bununla birlikte; söz konusu komitenin amacı, faaliyet programı ve çözüm planları gibi bilgiler toplantıda yer alan kulüplerimize aktarıldı.

 

Toplantının son kısmında ise kulüp yöneticileri kendi bölgelerinde yaşadıkları hukuki ve idari arazi sorunlarını dile getirdiler.

 

Kulüplerimizin yaşadığı arazi sorunlarının tespiti açısından oldukça faydalı geçen toplantıya katılım sağlayan tüm kulüplerimize teşekkür ederiz.

 

TÜRKİYE YELKEN FEDERASYONUYayınlanma Tarihi: 02/04/2017 12:40