Haberler Didim’de start verildi…

Diğer

Didim’de start verildi…


Didim’de düzenlenen Türkiye Yelken Federasyonu Türkiye Şampiyonası, Altınkum Sahili’nde düzenlenen açılış seremonisi ile başladı. Sporcular ve hakemler üstü açık otobüs ile bando eşliğinde ilçe turunun ardından yarışların yapılacağı Altınkum Sahili’ne geldiler. Sahildeki kortej yürüyüşü sonrası açılışa geçildi. Açılışta ilk sözü alan Türkiye Yelken Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkanı Hakan Kütük tüm takımlara başarılar diledi. 

Daha sonra Didim Belediye  Başkanı A.Deniz Atabay yelken sporuna maddi manevi her zaman destek vereceklerini söylerken Didim’in yelken merkezi olması için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Başkan Atabay, ailelerin de desteğiyle yelken sporunda çok daha başarıların olacağını sözlerine ekleyerek Türkiye Şampiyonası’nda mücadele edecek tüm sporculara ve takımlara başarılar temennisinde bulundu.

Son olarak Didim Garnizon Komutanı Çetin Gülseven konuşmasında yelken sporunun öneminden bahsederken yarışların centilmence geçeceğini ve kıyasıya bir rekabet yaşanacağını ifade etti.

 

TÜRKİYE YELKEN FEDERASYONUYayınlanma Tarihi: 15/05/2018 14:51