Haberler Optimist, Laser 4.7 ve Laser Radial Sınıfları Türkiye Şampiyonası Tamamlandı.

Diğer

Optimist, Laser 4.7 ve Laser Radial Sınıfları Türkiye Şampiyonası Tamamlandı.


28 Mart – 2 Nisan 2017 tarihlerinde Çeşme’de yapılan Optimist, Laser 4.7 ve Laser Radial sınıfları TYF Türkiye Şampiyonası sona erdi ve şampiyonlar belli oldu.

Optimist Genel sınıfında Demir DİRİK, Optimist Kızlar sınıfında Okyanus ARIKAN, Optimist Junior Genel sınıfında Mustafa Can ÖZTUNCEL, Optimist Junior Kızlar sınıfında Bilge Nur YAZICI, Laser 4.7 Genel sınıfında Yiğit Yalçın ÇITAK, Laser 4.7 Kızlar sınıfında İlayda VEZİROĞLU, Laser 4.7 Junior sınıfında Ece Asya İKİZLER, Laser Radial Genel sınıfında Nogay DÖKMECİ, Laser Radial Kadın sınıfında Ayşenur ORHAN ve Laser Radial Genç sınıfında da Alp BALTALI mutlu sona ulaştı.

Dereceye giren tüm sporcularımızın listesi ve dereceleri aşağıdaki gibidir:

OPTİMİST GENEL

  1. Demir DİRİK                           Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü
  2. Kerem ERKMEN                     Fenerbahçe Spor Kulübü  Doğuş Yelken Şb.
  3. Emre YILMAZ                         Derince Yelken Kulübü
  4. Can ERTÜRK                          Göztepe Spor Kulübü Yelken Şb.
  5. Umut KARTAL                       Era Yelken Kulübü

 

OPTİMİST KIZLAR

  1. Okyanus ARIKAN                   ARM Urla Yelken Kulübü
  2. İ. Doğa DEMİREL                   Marmara Yelken Kulübü
  3. Aslı AKBENİZ                         Göztepe Spor Kulübü Yelken Şb.

 

OPTİMİST JUNIOR GENEL

  1. Mustafa Can ÖZTUNCEL        ARM Urla Yelken Kulübü
  2. Fahri Can TATLICAN              Göztepe Spor Kulübü Yelken Şb.
  3. Efe GÜDER                              İstanbul Yelken Kulübü
  4. Kuzey KUMLALI                     Göztepe Spor Kulübü Yelken Şb.
  5. Utku TEMİRKAN                     Turgutreis Yelken Kukübü

 

OPTİMİST JUNIOR KIZLAR

  1. Bilge Nur YAZICI                     Turgutreis Yelken Kulübü
  2. Firdevs YEĞİN                         İskenderun Yelken Kulübü
  3. Naz ERTEKİN                          Turgutreis Yelken Kulübü

 

LASER 4.7 GENEL

  1. Yiğit Yalçın ÇITAK                  Turgutreis Yelken Kulübü
  2. Yılkan TİMURŞAH                  Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü
  3. İlayda VEZİROĞLU                 Fenerbahçe Spor Kulübü Doğuş Yelken Şb.
  4. Can DİLİKOĞLU                     Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şb.
  5. Efe AĞAN                                Bodrum Belediye Yelken Kulübü

 

LASER 4.7 KIZLAR

  1. İlayda VEZİROĞLU                 Fenerbahçe Spor Kulübü Doğuş Yelken Şb.       
  2. Zeynep TUNCALI                    Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şb.
  3. Zeynep Berrin GÖL                 Marmara Yelken Kulübü

 

LASER 4.7 JUNIOR

  1. Ece Asya İKİZLER                  Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şb.
  2. Zülal Alev ERKAN                  Tekirdağ Yelken Kulübü
  3. Tarhan ÖĞÜTÇÜ                     Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü
  4. Berkan GEDİK                         Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şb.
  5. D. Deniz ERGÜN                     Fenerbahçe Spor Kulübü Doğuş Yelken Şb.

 

LASER RADIAL GENEL

  1. Nogay DÖKMECİ                    Solo Yelken İhtisas Kulübü
  2. Alp BALTALI                           İstanbul Yelken Kulübü
  3. Umut Efe ALPKOÇAK           Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şb.

 

LASER RADIAL KADINLAR

  1. Ayşenur ORHAN                     Tekirdağ Yelken Kulübü
  2. Deniz DAĞDELEN                  Göztepe Spor Kulübü Yelken Şb.
  3. Buket ASLAN                          İçdaş Spor Kulübü

 

LASER RADIAL GENÇLER

  1. Alp BALTALI                         İstanbul Yelken Kulübü
  2. Umut Efe ALPKOÇAK         Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şb.
  1. Ata ÖZORUÇ                        İstanbul Yelken Kulübü

Tüm sporcularımızı ve ilgili kulüp antrenörlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 

TÜRKİYE YELKEN FEDERASYONU



Yayınlanma Tarihi: 04/04/2017 15:52