Duyurular

Diğer

TÜRKİYE YAT ŞAMPİYONASI HAKKINDA DUYURU

Bu sene üçüncüsü düzenlenecek Türkiye Yat Şampiyonası 2017 Temmuz/Ağustos ayı içerisinde Bodrum Yarımadası karasularında gerçekleşecektir.

 

Söz konusu yarışı düzenleme ve organizasyon hakkı; bu konuda Türkiye Yelken Federasyonu (“TYF”) tarafından değerlendirme yapılarak en uygun görülen kurum/kulübe verilecektir. İlgili değerlendirmede; başta ilgili kurum/kulübün yarış organizasyonu yeterliliği daha sonra ise teklifin uygunluğu esas alınacaktır. Zorunlu olmamakla birlikte, söz konusu yarışın düzenlenmesine ilişkin herhangi bir kurum tarafından gelecek taleplerde organizasyonun TYF nezdinde tescilli bir kulüple işbirliği şeklinde yapılması tavsiye olunur. İşbirliği yapılacak kulüplerden alınan onay belgeleri de teklif dilekçesinin ekine konması gereklidir.

 

Teklifi uygun bulunan kurum/kulüp ile TYF arasında bir protokol imzalanacaktır.

 

3. Türkiye Yat Şampiyonası’nı düzenlemek için gerekli olan asgari şart ve standartlar Ek 1’de belirtilmiştir.

 

Ek 1’de belirtilen şart ve standartlara uygun olarak Türkiye Yat Şampiyonası yarışını düzenlemek isteyen kurum/kulüplerin imzalı bir dilekçe ile (Ek 2 formu da doldurulup dilekçeye eklenmelidir) en geç 31 Mart 2017 tarihine kadar icra@tyf.org.tr adresine yazılı başvuru yapmaları gerekmektedir.

 

Başvuruları sonuca bağlanan kurum/kulüpler konu hakkında değerlendirme sürecinden sonra en kısa zamanda TYF tarafından bilgilendirilecektir.

 

Saygılarımızla,

 

Türkiye Yelken Federasyonu

 

Ek1: TÜRKİYE YAT ŞAMPİYONASI DÜZENLENMESİNE İLİŞKİN ASGARİ ŞART VE STANDARTLAR

Ek2: TÜRKİYE YAT ŞAMPİYONASI’NIN DÜZENLENMESİNE İLİŞKİN BİLGİ FORMUYayınlanma Tarihi: 07/03/2017 16:04