NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

Türkiye Yelken Federasyonu 2019 Faaliyet Programı’nda yer alan 16 Şubat tarihinde Çeşme’de başlayan TYF Optimist Milli Takım Aday Kampı 1 tamamlandı.

Devamını Oku...

Türkiye Yelken Federasyonu Yönetim Kurulu Toplantısı, TYF İzmir ofisinde gerçekleştirildi. Toplantıda 2019 senesinin planlaması görüşüldü.

Devamını Oku...

2019 Avrupa Pirat Şampiyonası Bilgilendirme Toplantısı 17 Şubat 2019 tarihinde Marmara Yelken Kulübü'nün ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Devamını Oku...

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak, TYF İstanbul İl Temsilcisi Tamer Dökmeci ile birlikte Tuzla Yelken ve Su Sporları Kulübü’ne ziyarette bulundu.

Devamını Oku...

Kalamış Yelken Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Türkiye Yelken Federasyonu Yönetimi’ne ziyarette bulundu.

Devamını Oku...

Uluslararası hakem ve Eurosaf Asbaşkanı Pınar Coşkuner Genç, Türkiye Yelken Federasyonu Yönetimi’ni ziyaret etti.

Devamını Oku...

Türkiye Yelken Federasyonu 2019 Faaliyet Programı’nda yer alan TYF Optimist Milli Takım Aday Kampı 1 Çeşme’de başladı. Kamp 21 Şubat tarihinde sona erecek.

Devamını Oku...

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak, TYF İcra Kurulu Üyesi Ferit Esen ve TYF Avukatı Uğur Kanar ile birlikte İMEAK Deniz Ticaret Odası’nda Başkan Tamer Kıran ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürü Okay Kılıç

Devamını Oku...

TYF Sponsor Kurumlar Komitesi Başkanı ve Borusan Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Demircioğlu ile TYF Yat Komitesi Başkanı ve Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü Vis Komodoru Cüneyt Büyükuçak, Türkiye Yelken Federasyonu’nu ziyaret etti.

Devamını Oku...

Türkiye Yelken Federasyonu Faaliyet Programı’nda yer alan J70 Trofesi’nde 1.Ayak yarışları Turgutreis, Bodrum’da gerçekleştirildi.

Devamını Oku...

Sonraki sayfa yükleniyor…

YUKARI